Firma

Firma Aero Fluid Service Sp. z o.o.  powstała w 2012 roku w odpowiedzi na zmieniające się zapotrzebowanie klientów z branży obróbki mechanicznej metali. Przedmiotem naszej działalności jest sprzedaż olejów, smarów, chłodziw oraz urządzeń filtracyjnych i służących do obsługi i pielęgnacji chłodziwa. Pomagamy dobrać odpowiednie preparaty do mycia, czyszczenia i dezynfekcji urządzeń przemysłowych. Przeprowadzamy badania próbek chłodziwa pobranego z maszyn i doradzamy wybór optymalnych produktów. Jesteśmy w stanie zaproponować klientom alternatywne zamienniki w atrakcyjnych cenach. Dzięki naszym usługom kontrahenci są w stanie przedłużyć okres eksploatacji chłodziwa czy oleju i uniknąć przestojów maszynowych związanych z jego wymianą a także zredukować koszty związane z niewłaściwą dystrybucją płynów w zakładzie.  

Zajmujemy się także doradztwem w zakresie ochrony, czyszczenia i pielęgnacji skóry w miejscu pracy. Oferowane przez nas produkty poprawiają higienę i bezpieczeństwo przy użytkowaniu olejów i smarów oraz w innych działach przemysłowych.  

Współpracujemy z wieloma firmami z  różnych branż. Staramy się budować z naszymi odbiorcami długotrwałe relacje, zapewniając im terminowe i pewne dostawy najwyższej jakości towarów w korzystnych cenach. W swoją pracę wkładamy wiele zaangażowania, tak aby marka Aero Fluid Service kojarzyła się z profesjonalizmem i sumiennością. Zapraszamy do współpracy!